Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

sivascu öğrencilerine açık kahvaltı hizmeti

Yapılan tadilatın ardından geçtiğimiz yıl hizmete giren Mihmandar Oteli’nde yeni eğitim-öğretim dönemi ile birlikte açık büfe kahvaltı hizmeti 28 Eylül 2019 Cumartesi günü başladı
Dekoru, kalitesi, servisi ve fiyatları ile ilimizde tek olan otelimize her geçen gün ilgi büyürken Sivas’ın en modern tesisi olma özelliğini de taşıyor.
Muhteşem bir doğa manzarası içerisinde açık büfe ve serpme kahvaltı hizmetine de başlayacak olan Mihmandar Oteli’nde Üniversitemiz personeli ve öğrencilerine de indirim imkânı sunuluyor.
Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Koç yaptığı açıklamada, “Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Otelimiz Mihmandar Otel’de 28.09.2019 tarihinden itibaren her Cumartesi ve Pazar kahvaltı hizmetine başlayacağız. Otelimiz ilimizdeki Sivas manzaralı tek oteldir. Otelimizin çok güzel bir seyir alanı bulunmaktadır. Her hafta sonu vatandaşlarımıza açık büfe ve serpme kahvaltı ile Sivas’ı seyretme imkânı sunuyoruz. Yenilenen yüzümüz ve artan çeşitlerimizle misafirlerimizi hafta sonları bekliyoruz.” dedi.
Dekan Prof. Dr. Koç, gelen müşterilerinin çocukları için de özel alanlar oluşturulduğunu ifade ederek, “Düzenli olarak yapacağımız bu kahvaltıda minik yavrularımızı da düşündük. Bu kapsamda onlar için oyun park alanları inşa ettik. Aynı zamanda çocukların hayvan sevgisi kazanması için de küçük bir hayvanat bahçesi inşa etmiş bulunmaktayız.” diye konuştu.
Kahvaltı fiyatları hakkında da bilgiler aktaran Koç “Zengin menümüzün fiyatlarını daha uygun hâle getirdik. Üniversite personelimiz ve öğrencilerimize indirimli olarak kişi başı 20 lira, dışardan gelen müşterilerimize ise kişi başı 25 liradan hizmet vereceğiz.” şeklinde konuştu.

evet duyarlı bir uygulama

sivascusozluk